Mam bardzo dziwny problem z ramem .Jakiś czas temu komputer zaczoł się dłużej odpalać i przestała działać karta sieciowa zintegrowana z płytą główną postanowiłem zainstalować od nowa system jednak instalacja systemu zatrzymywała się na 32 minucie przy instalowaniu sieci , poradzono mi żeby poprzepinać ram okazało się że instalacja idzie tylko na jednej kości i tylko w jednym gnieżdzie . Podejżaną kości dałem do sprawdzenia do serwisu komputerowego i powiedzieli że jest ok ,dali mi inną kości i po wpięciu jej wszystko było ok do wczoraj po zainstalowaniu bearschare i restarcie kompa znowu komp spowolnił i przestała działać karta sieciowa prubowałem zainstalować system ale zatrzymała się na 32 minucie przepinałem kości ramu na wszystkie sposoby i niestety nic nie pomogło Proszę o pomoc komp z klockiem amd athlon 2800+ ddr 2*512 wcześniej były to dwie kości kingstona teraz jeden kingston i mtd