logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Lista tunerów kompatybilnych z sharingiem niemieckiej PREMIERE, Ferguson DSR 5001?

Maxtor 18 Lip 2006 15:10 1950 5
REKLAMA
  • #1 2830763
    Maxtor
    Poziom 13  
    Posty: 66
    Pomógł: 2
    Ocena: 1
    Potrzebują listy tunerów na których bedzie śmigał sharing niemieckiej PREMIERE.





    P.S. Mam na oku Fergusona DSR 5001, czy sie nada....



    pozdr.
  • REKLAMA
  • #2 2831014
    zn21
    Poziom 18  
    Posty: 302
    Pomógł: 14
    Ocena: 14
    najlepsze sa z kartą sieciową, np. DM500
  • REKLAMA
  • #3 2831042
    pmmisiek
    Poziom 15  
    Posty: 234
    Pomógł: 7
    Ocena: 4
    Witam.
    Da się praktycznie na każdym Fergusonie, na tych z nowszą głowicą tylko przez seasona włożonego w slot karty a w ferdkach FTA w każdym z softem przystosowanym do sharingu.

    DSR 5001 jak najbardziej nadaje się do tego celu.

    Pozdrawiam
  • REKLAMA
  • #4 2831221
    zn21
    Poziom 18  
    Posty: 302
    Pomógł: 14
    Ocena: 14
    tylko, że musi byc podpięty pod komputer który udostępnia mu ten sharing. To spora niewygoda:|
  • REKLAMA
  • #5 2930923
    enigmatee
    Poziom 11  
    Posty: 5
    Pamiętaj że przy szaringu komp musi pracować na okrągło na ferdkach bedziesz go podłączał przez rs232. Ja bym polecił DREAMBOXA ale jak niezależy ci na prądzie to ferdka sobie weź dobże sie spisują warto wejść na stronki DVHK tam poczytasz o wszystkim...pozdrawiam
  • #6 2931416
    romipop
    Poziom 13  
    Posty: 41
    Pomógł: 2
    jak najbardziej polecam fergusona spisuje się w sharingu znakomicie

    pozdr
REKLAMA