Witam.Czy który z tych dekoderów DSR5001 i FERGUSON3018 nadaje się lepiej na sharing i czy muszą mieć włączony cały czas komputer by oglądać programy. A może jest jakiś inny lepszy nie drogi?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamdwoje19 napisał:No tak wiem...ale jak się nazywa to co pozwala im na pracę bez komputera a czego nie poaiadają Ferdki