Witam mam nastepujacy problem.Spoalone bylt koncowki mocy powymienialem czesci w ukladach koncowek tj kondesatory tranzstor od par roznicowej i ten im towarzyszancy,rezystrow nie ruszalem.Po wlaczeiu bez tranz koncowch nagrzewa sie R511,R512 kodesatory C 505 i C 506 napucaja.Grzeja sie rowierz R 509 i R 510.Nie zadzaj mi sie napieca ze schematem.Gdzie szukac usterki.Na wyjsciu glosikowm mam 600 mV