witam!!! problem dziwny ? zasialnia sa ok ale sprzet nie zyje :/ dioda podswietla sie na niebiesko na wyswietlaczu brak jakiej kolwiek info takze brak reakcii ze strony pilota i klawiatury . Czy ktos mial podobny przypadek? pozdrawiam
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam