Witam! Mam starego kompa w którym coś nie tak zaczyna się dziać z płytą główną. Pewnego dnia chciałem wpiąć śledzia pod usb okazało się że piny na płycie głównej nie działają, czasem komp dziwnie się zachowuje, wiesza, jest niestabiliny a o overclocku nawet nie myślałem na tym sprzęcie, więc to nic z tych rzeczy. Wymieniałem taśmy, sprawdzałem ramy, dysk i zdecydowałem się na zakup nowej płyty. Do tej pory była to: ASKA na kości VIA Apollo Pro133 (VT82C694X). Oczywiście płyta jest pod SDRAM w kompie jest ich 256MB. Mógłbymi ktoś doradzić co moge kupić jako zamiennik tej żeby komp miał lepsze osiągi? W gre wchodzi oczywiście allegro, bo do tego antyku najtaniej i chyba najszybciej będzie się zaopatrzyć tam właśnie.