Witam
Mam problem jak widać w temacie mój monitor rozmagnesowuje się zawsze gdy go włączam(objawia się to "hukiem") i trochę mnie to denerwuje i nie pokoi jednocześnie. Nie wiem czy to normalny objaw ale wystarczy że postoi 20 - 30 min włączony i znowu jest namagnesowany jakby stał kto wie ile. Czy to normalne?
Mam problem jak widać w temacie mój monitor rozmagnesowuje się zawsze gdy go włączam(objawia się to "hukiem") i trochę mnie to denerwuje i nie pokoi jednocześnie. Nie wiem czy to normalny objaw ale wystarczy że postoi 20 - 30 min włączony i znowu jest namagnesowany jakby stał kto wie ile. Czy to normalne?