Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pralka Indesit WG 1035 TX-łożyska

jesta19 22 Lip 2006 14:13 3934 11
  • #1 22 Lip 2006 14:13
    jesta19
    Poziom 24  

Tak jak w temacie jakie są łożyska w tej pralce(wiem że kulkowe,ale jakie numery),no i oczywiście rozmiar uszczelniacza.
    Proszę nie pisać abym oddał pralkę do serwisu i że temat był wielokrotnie omawiany

1 11
  • #2 22 Lip 2006 15:46
    skryn
    Admin grupy AGD

jesta19 napisał:

Proszę nie pisać abym oddał pralkę do serwisu i że temat był wielokrotnie omawiany

Chyba żartujesz...
    A sam nie potrafisz odczytać rozmiarów po zdemontowaniu w/w części? Zadajesz pytania bez sensu; inaczej- po kiego grzyba chcesz znać wartości owych elementów przed demontażem? A może nie wiesz jak te elementy zdemontować z pralki- wówczas pytanie o demontaż miałoby sens... :|

PS. A może naprawiasz tą pralkę na odległość?

0
  • #3 22 Lip 2006 22:50
    jesta19
    Poziom 24  

Pytanie ma sens, przed demontażem chcę wiedzieć jakie łożyska i uszczelniacz mam kupić, pralki na oczy nie widziałem, czy widzisz w tym coś dziwnego ?
    Jak zdemontować to się dowiem jak będę miał łożyska i uszczelniacz i zobaczę ją na oczy.

0
  • #4 22 Lip 2006 23:01
    skryn
    Admin grupy AGD

Przeniosłem z: "AGD i Systemy Grzewcze".

0
  • #5 23 Lip 2006 12:19
    jesta19
    Poziom 24  

Skryn,możesz przenosić ten temat gdzie chcesz,a ja chcę się tylko dowiedzieć jakie w tej pralce są łożyska i uszczelniacz.Jeśli nie posiadasz wiedzy na ten temat to się nie wp..laj,posty sobie nabijasz,myślę ze nie musisz.Masz coś do mnie to na PW proszę.Przeniosłeś mój temat do PS ,więc chyba uważasz iż wiedza z zakresu łożysk w pralkach wszelkiego typu (wszystkich)jest podstawą,a szukanie takiej pomocy na forum jest świadectwem ignorancji w tej dziedzinie.Tylko że ja pytam(bo nie znam tej pralki),a ty posiadając tak "ogromną" wiedzę udzielasz mi "wyczerpującej"odpowiedzi.Dzięki o wielki omnibusie,zaiste twoja wiedza jest porażająca.

A może to wynik działania alkoholu i słońca

Pochwal się -jakie to łożyska i uszczelniacz

0
  • #6 23 Lip 2006 15:52
    Topolski Mirosław
    Moderator Elektrotechnika

:arrow:jesta19
    Myślę,że po takim poście nie masz co liczyć na pozytywny odzew,a z drugiej strony arogancja i brak kultury to nie cechy profesjonalistów.
    Jeśli umiesz czytać,to kol.skryn pomógł nie otrzymał za pisanie postów,ale za rady, które pomogły rozwiązać problem-nie jesteś od dziś na forum,czyżbyś o tym nie wiedział?
    Jak chcesz robić pralki,to chyba wiesz,ze wymiana łożysk i uszczelniacza nie zawsze pomoże rozwiązać problem i musisz to na miejscu zrobić,a korespondencyjnie jest to niemożliwe-i tu sedno sprawy i tak musisz rozebrać, obejrzeć i stwierdzić,a tym samym dowiedzieć sie wszystkiego bez obrazania innych.Przeczytaj to wszystko jeszcze raz,przemyśl i daj szacunek tym,którym się on należy.Pozdrawiam

0
  • #7 23 Lip 2006 19:33
    jesta19
    Poziom 24  

Pralki zacząłem naprawiać jak jeszcze większości z was nie śniło się o tym,proszę mi tu nie mówić że najpierw mam zdemontować ,a później kupować części.Wiem doskonale że w tej pralce są do wymiany łożyska i uszczelniacz.Otrzymałem zgłoszenie, i opis usterki jest jednoznaczny.W celu zaoszczędzenia klientowi kosztów zapytałem o rozmiar łożysk i uszczelniacza,ot wszystko.Przeczytaj mój pierwszy post.Arogancją wykazał się Skryn ,a to że jest modem guzik mnie obchodzi.Co do szacunku,szanuję wszystkich którzy pragną pomóc innym i nie ważne czy ich wypowiedzi pomagają w konkretnym przypadku,najważniejsze są dobre chęci.Jest jeszcze taka kategoria użytkowników forum jak ja to nazywam "dupowłazy"w tym przypadku Skryn do nich sie nie zalicza.Mam 45 lat i co nieco w swoim zafajdanym życiu przeszedłem i widziałem,i w moim profilu widnieje konkretna miejscowość w której mieszkam ja tego się nie wstydzę panie kolego z środkowego pomorza.
    Wiem że większość odpowiedzi jest na forum i ogromna większość tzw.pomagaczy specjalistów na tym bazuje i z tego powodu na moje pytanie specjaliści są zdegustowani nie mogąc znaleźć odpowiedzi na forum.Ja też jej nie znalazłem.
    Wszystko jest proste tak jak za czasów Gierka,znikąd pomocy,pojadę zdemontuję i będę wiedział jakie są rozmiary łożysk,jak nie odczytam to zmierzę,Czy ktoś z was WIELCY naprawiał sprzęt w tamtych czasach?
    Wielkie dzięki za pomoc,to jest właśnie to czego można spodziewać się w naszym pięknym kraju.

Panie Topolski o który post konkretnie chodzi?

Jeżeli chodzi o pomoc innym uzytkownikom forum to ze Skrynem mamy podobną skuteczność procentową

0
  • #9 23 Lip 2006 22:44
    Topolski Mirosław

:arrow:jesta19
    1)Czytając Twój pierwszy post wcale nie odnoszę wrażenia że pralkami zajmujesz tak długo(pomijając końcowe zdanie postu,to zapytałbym o uszczelniacz,bo z takim doświadczeniem, to mam łożyska spotykane w pralkach,katalogi hurtowni itp)
    2)Chodzi mi o trzeci post(wysłany po12) po którym się odezwałem,przeczytaj go jeszcze raz,a jak nie rozumiesz to trudno
    3)W kolejnym poście również używasz sformułowań dla innych obrażliwych,ale nie precyzujesz dla kogo są przeznaczone,widocznie do wszystkich.
    Z kulturą człowiek się nie rodzi,ale ją nabywa(niestety nie każdy)dlatego nie dziw się i nie doszukuj sie niczego jak odezwie sie ktoś czytając taki post jak Twój.Czy tak samo rozmawiasz z klientem(który może być uciążliwy?)
    Odnośnie skuteczności,to proszę zobaczyć kto chętniej się udziela,a jeśli chodzi o wiek,staż w naprawach to tu może byc duże zaskoczenie.
    Podsumowując najważniejsza jest kultura.

0
  • #10 23 Lip 2006 22:57
    jesta19
    Poziom 24  

i to jest "dupłowłaz"

Dodano po 1 [minuty]:

nie opczekuje od was odpowiedzi,poprostu jej nie znacie

0
  • #11 23 Lip 2006 23:31
    Topolski Mirosław

Nie będę polemizował dalej,bo jeśli Twoja kultura=fachowość to współczuję klientom.Jeśli nie oczekujesz odpowiedzi to po co piszesz?a zdrugiej strony chcesz pomocy od osób(w Twoim mniemaniu),którzy nie mają pojęcia o naprawach?Na te pytania odpowiedz Sobie w domowym zaciszu,a zanim coś napiszesz,to przez tydzień przemyśl,bo zaczynasz przypominać dzieciaka:jak mi nie dacie lizaka to będę was wyzywał,dorośnij wreszcie,bo najwyższy czas.

0