Mam taki problem - otóż odtwarzacz KORR 9907 nie przełącza poprawnie z AV ( RGB - Euro złącze ) z powrotem na TV ( czyli program TV na danym kanale na którym został uaktywniony odtwarzacz ) - po wyłączeniu pilotem DVD ( przyciskiem Power ) . Przełącza jedynie w taki sposób iż słychać tylko dżwięk a obrazu nie ma . Natomiast gdy w odtwarzaczu w menu jest uaktywnione ( pilotem - Video sw ) wyjście wideo - np: na NTSC - to wówczas działa poprawnie. Zastanawia mnie dlaczego tak jest. Czy jest to wina odtwarzacza czy TV ( SONY KV21 C1 K ) ? . W innych odtwarzaczach jakie miałem do tej pory - nie było żadnego problemu - wszystko działało poprawnie . Gdy podłączam inne DVD wszystko działa poprawnie. Bo być może ( a tak przypuszczam że DVD KORR poprostu tak już ma ) że tak musi być to wówczas przyjmę to jako normę w jego sposobie działania .Proszę o poradę.