Witam, powyższy tv ma takie objawy: dzwięk jest ok, wizja jest obraz ale taki dziwny,jakby był strasznie rozmyty rozmazany,kolorowy, zamiast postaaci widać takie plamy kolorowo-białe, natomiast bez anteny obraz zamiast szumu ma lekko pulsujący szarobiały ekran,bez tej charakterystycznej ziarnistości, po zaglądnieciu nie znalazłem nic specjalnego,zadnych uszkodzonych/spalonych elementow, wszystko wydaję sie byc OK, tyle że nie działa OK. Czy wie ktoś co jest z nim grane? Warto się bawić w naprawianie czy od razu na szmelc??