Witam.
Mam problem, musze podłączyć czujke ruchu do RS232. Problem polega na tym że nie wiem czy podłączyć ja przez jakiś dodatkowy układ czy odrazu do portu.
Bardzo proszę o pomoc. Z góry Wszystkim dziękuje.
Mam problem, musze podłączyć czujke ruchu do RS232. Problem polega na tym że nie wiem czy podłączyć ja przez jakiś dodatkowy układ czy odrazu do portu.
Bardzo proszę o pomoc. Z góry Wszystkim dziękuje.
Moderowany przez MirekCz:Proszę zmienić temat