Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Reno Scenic - nie działa mobilaizer

Andrzej_B 31 Jul 2006 23:10 2743 4
 • #1
  Andrzej_B
  Level 19  
  Witam.Tak jak w/w temacie nie można uruchomić auta.Rok prod.1998r.Akumulatory są naładowane,ale niestety nie ma kontaktu centrali z kluczykiem.Sprawdzałem koledze baterie w kluczyku są sprawne.Ciekawa jest taka sprawa,że otwierając kluczykiem auto od strony kierowcy otwierają się tylko te drzwi.Pozostałe są zamknięte.Czy ktoś może mógłby na ten temat coś odpowiedzieć?Kolega kupił auto wczoraj z komisu stało tam pół roku a dzisiaj jest kicha no i oczywiście jest bardzo podłamany,ze kupując taki samochód nie poradził się fachowców.
 • #2
  User removed account
  User removed account  
 • #3
  Andrzej_B
  Level 19  
  Kolega powieadział mi,że dida miga trzy razy szybciej niż wcześniej.

  Dodano po 3 [minuty]:

  Jest to wrsja francuska z gazem .
 • #4
  mczapski
  Level 39  
  Ale samochód powinien mieć dwa kluczyki. Czy zachowują się tak samo? Jest mało prawdopodobne aby oba się wylogowały. Domyślam się, że używane są tzw oryginalne kluczyki. Jeśli już założymy, że takie kluczyki nie odblokowują zabezpieczenia to poszukiwania w rejonie pętli, czyli okolice stacyjki. Ale niestety nie da się tego zrobić korespondenyjnie.
 • #5
  Andrzej_B
  Level 19  
  Witam.Niestety jest jeden tylko kluczyk.Kolega mógłby pokryć koszty przyjazdu i uruchomienia auta.Oczywiście jeśli ktoś się by podjął tej naprawy.

  Dodano po 1 [godziny] 19 [minuty]:

  Okazało się ,że baterie napięciowo są dobre,ale prądowo nie sprawne.Po wymianie baterii wszystko zaczęło dobrze działać.Dziękuję wszystkim za zainteresowanie się tematem.