Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

candy holiday 81 wirowania brak

beru999 02 Aug 2006 10:44 1337 5
    beru999
    Level 2  
    Witam.
    Posiadam pralkę jak w temacie candy holiday 81 i mam wielki problem :(
    pralka juz kiedys wysiadla nie bylo wirowania ani nie grzała wody.Jest tam taki układ elektroniczny na płytce i w dwóch miejscach na przekaźnikach były zimne luty polutowałem i chodziła do tej pory.Niestety teraz przestała wirować na płytce niby wszystko ok.Objaw jest taki ze kiedy jest na wirowaniu silnik tak jak by chciał sie "zerwać"do wirowania ale za chwile kreci juz powoli.Prosze o pomoc moze ktos miał taki przypadek.
    staszekf
    Level 33  
    Sprawdź połączenie cewki tacho z płytką chodzi mi o przewody czy mają właściwy kontakt.
    beru999
    Level 2  
    czy nikt na forum nie jest w stanie mi pomóc :( niestety nie wiem o jakie przewody chodzi :( jestem raczej majsterkowiczem niż mechanikiem znającym sie na pralkach,może jakieś szczegóły bliższe a zastosuje sie do sugestii
    beru999
    Level 2  
    a ja dalej mam pralke ktora nie wiruje :( czy ktoś jest w stanie mi pomóc już nie wiem co robić
    bolczyk13
    Level 18  
    Sprawdż czy pompa do końca wypompowuje wodę
    z pralki . Może masz niedrożny wąż odpływowy i woda zalega w zbiorniku i wtedy nie będziesz miał wirowania.
    Pozdrawiam
    beru999
    Level 2  
    Niestety próbowałem i tego sposobu czytajac inne posty :(
    odkręciłem nawet filtr ten przy pompie i bez niego próbowałem i dalej nic juz nie wiem co to może być POMOCY !!!