Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

AUDI CONCERT II w starszym aucie

majster_klepka 04 Sie 2006 00:25 11809 12
  • #1 04 Sie 2006 00:25
    majster_klepka
    Poziom 10  

Witam!
    Poszukuje osoby, która pomoże mi (wytłumaczy) jak podłączyć AUDI CONCERT II w starszej furce? Prosiłbym o dokładny opis bo jestem z tego tematu bardzo "zielony". Na forum czytałem podobne tematy ale nigdzie nie było to wprost opisane....
    z góry dzięki
    przemo:)
    gg: 1672346

Dodano po 3 [godziny] 8 [minuty]:

Naprawdę proszę o pomoc bo to bardzo ważna sprawa dla mnie...

0 12
  • #3 04 Sie 2006 08:36
    majster_klepka
    Poziom 10  

Byłem już na tej stronie i nie znalazłem tego co szukam...

W którym dziale jest ten opis?
    pozdrawiam!

0
  • #4 04 Sie 2006 09:48
    TYTUS...
    Poziom 32  

Jesli tak samo czytasz tą stronke jak link który podał Ci Sławek to nie zdziwi nikogo że nie możesz znajść. Jeśli twoje zdolności do podpięcia tego radia w samochodzie są takie same jak zdolności czytania to oddaj to komuś a za niewielką kwote zrobi Ci to dobrze i będziesz miał pewnośc że nie uszkodzisz radia.

0
  • #5 04 Sie 2006 11:36
    majster_klepka
    Poziom 10  

Bardzo kolega jest miły!!

Nie ukrywam, że się na tym nie znam bo gdybym się znał to bym nikogo nie prosił o pomoc!! Kupiłem 10 sztuk tych radyjek i musze je dzisiaj sprawdzić dlatego pytam jak to podpiąć! Czy to taki problem wytłumaczyć i odpowiedzieć na pytanie czy takie radyjko po podłączeniu do innego samochodu wogóle zagra bo moje nie dają najmniejszego śladu życia. POMOCY!!

0
  • #6 04 Sie 2006 11:50
    Hevelian
    Poziom 10  

Użyj szukajki!!
    Ten temat wałkowany był milion razy. Radio zagra. Jednak nie będzie działało podświetlenie, nie będzie Gali i będzie wyłączać się co godzinę...

Do tego jak koledzy wyżej wspomnieli, albo trzeba wrócić do podstawówki i nauczyć się czytać, albo grubsze szkła założyć... :D
    www.studio24.prv.pl :arrow: kablomania :arrow: iso OEM :arrow: Concert CD (szóste od góry)...

0
  • #7 04 Sie 2006 11:58
    majster_klepka
    Poziom 10  

Czyli rozumiem, że jeżeli podłanczam to radyjko do samochodu (w moim przypadku golf IV) i nie daje ono oznak życia oznacza to, że jest padnięte?
    pozdrawiam!

1
  • #8 04 Sie 2006 12:15
    SlaweK
    Poziom 43  

Jakośnie wierzę żeby na 10 radii żadne nie miało najklejki z opisem złącza bo to że wtyczki pasują to nie znaczy że musi pasować. Po prostu trzeba sprawdzić jak jest podłączone zasilanie, masy i inne sygnały zgodnie z opisem (to że kostki pasują mechanicznie nie znaczy że mają takie same okablowanie) a na razie to pytasz jak najgorszy laik bo do tego leniuch albo małokapujący. Ci co "podłanczają" zamiast "podłączać" to wskazuje na ich poziom. Jeśli Ci bardzo zależy to do mnie masz 25km to Ci sprawdzę i powiem co i jak a na drugi raz mierz siły na zamiary bo w zasadzie wszystko zostało już powiedziane co jest do tego potrzebne.

SławeK

0
  • #9 04 Sie 2006 12:25
    majster_klepka
    Poziom 10  

Że jestem w tej dziedzinie lamer to się zgadza ale jeszcze nalepki z radia potrafię czytać i odróżniam plus od minusa! Wszystkie przewody się zgadzają a radia nie odpalają....

sławek skąd jesteś? bo chyba do Ciebie podjadę...
    moje gg 1672346

Dodano po 3 [minuty]:

Aha!
    Bo mam jeszcze radia do opla cd 30 i cdc40 opera może będziesz umiał to zerować?

0
  • #11 12 Gru 2007 15:16
    Nawigator
    Poziom 33  

Taką przelotkę spotkałem na aukcjach - wysyła na piny radia przez canbus zapłon (czyli się radio nie wyłącza samoczynnie i pamięta logikę zapłonu po kluczyku) oraz podświetlenie i gala jak wynikało z opisu, nie miałem okazji tej wersji wypróbować osobiście ale było z możliwością zwrotu, czyli ryzyko znikome:

AUDI CONCERT II w starszym aucie

Pzdr. N.

0
  • #12 12 Gru 2007 19:06
    e-mako
    Poziom 10  

Tak widziałem to. Podobno działa jak w opisie. Ale ma jedną wadę - cenę:|

0
  • #13 05 Paź 2008 16:09
    august_
    Poziom 27  

A może wie ktoś jakie ramki trzeba wysłać do radia?

Potrzebny byłby ID ramki i zawartość, z resztą sobie poradzę.

0
  Szukaj w 5mln produktów