Niestety mam przykrą wiadomość. Nie mogę wgrać nowego flashu do Nokii 5110. po wybraniu odpowiedniego telefonu na DCT-3, odpowiedniego mcu i ppm pojawia mi się komunikat:
"1st Boot Err: Bad Resp DCT3, C3 C3 5
Process Failed, Repowering Mobile"
Czasami pojawia mi się:
"1st Boot Ok
1st Boot Err: Bad Resp DCT3, C3 C3 5
Process Failed, Repowering Mobile"
i znowu to samo.Simlocka można złamać bez problemu, info o telefonie też idzie ale tego natomiast nie potrafię zrobić. Jestem początkującym i nie wiem jak sobie z tym poradzic.
Pozdrawiam wszystkich
"1st Boot Err: Bad Resp DCT3, C3 C3 5
Process Failed, Repowering Mobile"
Czasami pojawia mi się:
"1st Boot Ok
1st Boot Err: Bad Resp DCT3, C3 C3 5
Process Failed, Repowering Mobile"
i znowu to samo.Simlocka można złamać bez problemu, info o telefonie też idzie ale tego natomiast nie potrafię zrobić. Jestem początkującym i nie wiem jak sobie z tym poradzic.
Pozdrawiam wszystkich