logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

5110 flash n-boxem. Nie można wgrać nowego flashu.

pawelek21 05 Sie 2006 09:17 1099 4
REKLAMA
  • #1 2882243
    pawelek21
    Poziom 11  
    Posty: 22
    Niestety mam przykrą wiadomość. Nie mogę wgrać nowego flashu do Nokii 5110. po wybraniu odpowiedniego telefonu na DCT-3, odpowiedniego mcu i ppm pojawia mi się komunikat:

    "1st Boot Err: Bad Resp DCT3, C3 C3 5
    Process Failed, Repowering Mobile"

    Czasami pojawia mi się:
    "1st Boot Ok
    1st Boot Err: Bad Resp DCT3, C3 C3 5
    Process Failed, Repowering Mobile"

    i znowu to samo.Simlocka można złamać bez problemu, info o telefonie też idzie ale tego natomiast nie potrafię zrobić. Jestem początkującym i nie wiem jak sobie z tym poradzic.

    Pozdrawiam wszystkich
  • REKLAMA
  • #2 2882297
    PiM_FM
    Poziom 25  
    Posty: 946
    Pomógł: 49
    Ocena: 18
    sprawdz na sam poczatek kabelek od boxa do fona
  • REKLAMA
  • #3 2883351
    pawelek21
    Poziom 11  
    Posty: 22
    wszystko działa poprawnie bo nokia 6210 idzie bez problemu na tym kabelku
  • REKLAMA
  • #4 2883583
    PiM_FM
    Poziom 25  
    Posty: 946
    Pomógł: 49
    Ocena: 18
    A to sprawdz złącze systemowe może jest zabrudzone albo gdzieś nie kontaktuje
  • #5 2884098
    FranekDolas
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Posty: 4459
    Pomógł: 300
    Ocena: 69
    Ostatnio trafiła mi się też jedna i tylko zwykłym kabelkiem i fleszerem Rollisa poszła.Ani MT-BOX ani Tornado...
REKLAMA