Nie kreci sie silnik w tej pralce. Jest uszkodzony regulator obrotow lub tachopradniczka. W regulatorze jest scalak TDA 1085, pralka ma programator mechaniczny. Czy mozna " naprawic" tak pralke aby wirowala tylko na najwyzszych obrotach ( zewrzec regulator, a konkretnie triak).
Oraz 2-gie pytanie: jaka opornosc ma oznaczony na schemacie element "T" - sadze ze jest to tachopradniczka?
Oraz 2-gie pytanie: jaka opornosc ma oznaczony na schemacie element "T" - sadze ze jest to tachopradniczka?