Witam
Co ile kopii wymieniać deweloper w tej kopiarce??
W jedej maszynie deweloper zrobił ok 100 tys. kopii i mam problemy z czernią. Być może jest to wynikiem zastosowania tonera firmy Black on White, wcześniej kopiarka pracowała na Katunie (ok. 95tys. kopii).
Co ile kopii wymieniać deweloper w tej kopiarce??
W jedej maszynie deweloper zrobił ok 100 tys. kopii i mam problemy z czernią. Być może jest to wynikiem zastosowania tonera firmy Black on White, wcześniej kopiarka pracowała na Katunie (ok. 95tys. kopii).
Moderowany przez kosmita:Zmieniłem temat
Wpis dokonany w dniu: 2006-08-07 o godzinie: 13:06