Schasis twoje to 11AK08-14
A ukaład TDA 4605 wymienony .oporniki wymienione -sprawdzone ,kondesatory elki wymienione ,,,, czy tylko ograniczasz sie do wymiany Q 801 i opornika 0,470m ??????????
Diody + zenerka wymienić ,w takich przypadkach to ja wymieniam nie sprawdzam wiec zrób to samo ///oporniki ,kondesatory /scalak ,diody ,odepij B+ i wstaw żarówke ////i jeszcze jedno aby unioknąc w miejsce bezpiecznika też wstaw zarówkę