W w/w TV podczas zmiany jaskrawosci obrazu zmieniają się wymiary w pionie i pozionie, jeszcze bardziej widoczne to jest podczas regulacji S2. napięcia z zasilacza jak i z trafo WN stabline. Postanowiłem podstawić trafo myśląc, ze zmienia sie anodowe. Zamówiłem M12-16 i po podstawieniu nie ma obrazu strzela w kineskopie na czanym obrazie dziwne białe kreski, po odesłaniu trafa i podstawieniu kolejnego to samo.
O co chodzi, czy ktos się spotkał z taka usterką ? Moze te trafa z Wrocławskiej firmy sa do du.. ?
O co chodzi, czy ktos się spotkał z taka usterką ? Moze te trafa z Wrocławskiej firmy sa do du.. ?