witam
mam następujący problem po wynianie trafa wn z t72 na hg52013p <dokonałem przeróbek w okolicy trafa>treść obrazu jest mało wyraźna<przymglona>wymieniłem pk i md2043 ze sprawnego telewizorka
napiecia wg schematu sie zgadzają <kineskop?>
zastanawia mnie jednak to że osd swieci jasno i wyrażnie <lekkie odbicie>
co jeszcze powinienem sprawdzić?
z góry dziękuję za wszelkie porady
mam następujący problem po wynianie trafa wn z t72 na hg52013p <dokonałem przeróbek w okolicy trafa>treść obrazu jest mało wyraźna<przymglona>wymieniłem pk i md2043 ze sprawnego telewizorka
napiecia wg schematu sie zgadzają <kineskop?>
zastanawia mnie jednak to że osd swieci jasno i wyrażnie <lekkie odbicie>
co jeszcze powinienem sprawdzić?
z góry dziękuję za wszelkie porady