Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zmiana softu w Siemens S65

13 Sie 2006 13:12 2516 13
  • Poziom 12  
    Mam problem ze zmian softu w moim S65...Kiedy uruchamiam SWUP-a...Ustawiam predkosc 115200 i odpowiedzni COM przy
    wylaczony telefon podlaczam do kabla , wciskam start naciskam czerwona sluchawke i wyskakuje

Error on waiting for Ack EOT

Kiedy skipy sa wylaczone
    telefon wlaczony wyskakuje:

Could not Ping Mobile
  • Poziom 17  
    Spróbój Wyjmij baterie na 10min i jak telefon sie nie włacza to zaznacz oba skipy i Wciskaj czerwoną szybko po starcie w winswupie
  • Poziom 13  
    Jaki kabel uzywasz, zwykly czy z rezytorami?
  • Poziom 12  
    pytanie czy moge kabelkiem wykrywany przez telefon jako DCA-500 jest to kabelek pod COM i jest to kbelek 3 zylowy z dodatkowymi dwoma rezystorami zminic soft w S65
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 12  
    chce zminic na nowsza wersja bo ta co mam jest juz bardzo stara...ale mam problem z tym bledem opisany na poczatku tego tematu...moze ty bedziesz mogl mi pomoc
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 12  
    co to jest martecha?

jeszcze jedno chce prosic was o wasza opinie na temat wgrania tego softu ze stronki http://forum.siemensiak.pl/viewtopic.php?t=29856
    soft tenn na koncu strony...
    czy ogolnie bezpieczne jest wgrywanie takiego SWUPa i czy przy jego wgrywaniu poprostu podlaczam telefon do kabelka odwieram Vklay i flesher->otworz plik->zapisz pamiec
  • Poziom 24  
    Martech to box do Siemensów. Ten soft jest softem z modyfikacjami, chcesz to wgrywaj. Jednak pamiętaj, żeby wgrywać bez BCore i później musisz przeliczyć kody w PU (wcześniej musisz sczytać IMEI HASH i ESN, później obliczyć SKey i BKey). Ten soft jest w formie fullflasha.
  • Poziom 12  
    to wszystko co opisales juz zrobilem i tu jescze moje jedno pytanie co powinno byc ustawione w V-klay w tym suwaku obok ustawinia portu COM
    w moim przypadku przy S65 x65 (BootKey and NewFlash) ?
    i czy przy jego wgraniu strace wszystkie dane na telefonie czyli mesy, dzwonki zdjecia itp...wszystko sie znajduje na pamiecie telefonu nie na karcie pamieci
  • Poziom 24  
    Na wszelki wypadek wyjmij kartę i tyle :) Co do sposobu ustawienia połączenia to zależy. Jeśli masz telefon w Factory Mode (wgrany SKey) to łączysz się np. poprzez C65 Password Boot. Jeśli natomiast wygenerowałeś sobie bootloadera to łączysz się przez x65 (BootKey and NewFlash).