Witam. Mam nokie 3200, niestety pewnego razu upadła i rozbił się LCD. Telefon normalnie działa, włącza się, wydaje dzwięki, łapie sieć, dzwoni, nawet kilka razy z niego rozmawiałem. Myślę sobie wymienie wyświetlacz i po sprawie. Niestety nie jest tak różowo jak myślałem, zamontowałem nowy wyświetlacz i nic, tzn. zaświeca się cały na niebiesko i nic dalej nie widać, chociaż normalnie działa tak jak wtedy. Dodam, że wizualnie płytka główna nie jest uszkodzona, wygląda idealnie.
Co może być przyczyną tego uszkodzenia?????Proszę o pomoc.
Co może być przyczyną tego uszkodzenia?????Proszę o pomoc.