Mam problem z wyswietlaczem. Gdy wkładam wyswietlacz (nowy) to mam telefon się włacza ale ekran swieci sie na czarno. a gdy przekładam wyswietlacz z drugiej 6610 to wsyzstko gra. Wszystkie wyswietlacze dzialają poniewaz sprawdzałem w nokii 3200. Czego moze to byc wina??