Witam wszystkich !!
Pytanie dotyczy karty graficznej gforce 6200 256mb. Mianowicie slyszalem iz istnieje mozliwosc przetaktowania w/w karty na gf6600. Znalazlem nawet programik TNTcos tam ale nie moge tam znalezc swojej grafiki jest tylko 128 mojej niestety nie ma...
jesli ktos sie orientuje co i jak to dzieki bardzo ..pozdrawiam
Pytanie dotyczy karty graficznej gforce 6200 256mb. Mianowicie slyszalem iz istnieje mozliwosc przetaktowania w/w karty na gf6600. Znalazlem nawet programik TNTcos tam ale nie moge tam znalezc swojej grafiki jest tylko 128 mojej niestety nie ma...
jesli ktos sie orientuje co i jak to dzieki bardzo ..pozdrawiam
Moderowany przez jankolo:Przeniosłem z Komputery Hardware