Mam problem. Problemem jest złe wyświetlanie grafiki na GIGABYTE R9550. Najpierw nie był doinstalowany sterownik AGP z CD ze sterownikami płyty głównej, potem reinstall sterownika grafiki (na Catalyst 6.3). W dxdiag przyśpieszenie sprzętowe JUŻ jest ale przy testach Direct3D nadal wyświetlają się błędy. W grach tak samo. Widać na ekranie zarys tego co powinno być a reszta to równomiernie rozłożone krzaki. Zaznaczam że to nie jest mój komputer. Wydaje mi się ze problem jest sprzętowy nie programowy. Może być to zasyfienie portu AGP?? Pomocy...[/b]