logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Nokia 3250 nie włącza się po zmianie softu z 3.18 na 3.21 za pomocą JAFa

ZAJCEWW 19 Sie 2006 20:44 1047 3
REKLAMA
  • #1 2932074
    ZAJCEWW
    Poziom 15  
    Posty: 193
    Pomógł: 11
    Ocena: 2
    Witam.
    Mam Nokię 3250 na zmianę softu. Pierwotnie miała soft 3.18. Używam do tego JAFa. Próbowałem wgrać wersję 3.21, pięknie wgrywało się, ale na koniec nie da rady bootować, telefon niestety nie włącza się. Próbowałem wrócić do wersji 3.18 ale niestety taki sam rezultat. Może ktoś się spotkał z taką sytuacją.
    Do użytkowników MTBoxa, czy da bez problemów flashuje się nim BB5?
    Ewentualnie jaki jest najlepszy sprzęt do flashowania BB5?
    Z góry dzięki za pomoc.
  • REKLAMA
  • #2 2932089
    FranekDolas
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Posty: 4459
    Pomógł: 300
    Ocena: 69
    W tym tygodniu robiłem kilka 3250 MT-BOX'em i poszły od kopa.Mało tego pierwszą fleszowałem ze 6 razy bo nie wiedziałem w którym ppm jest PL.
  • REKLAMA
  • #3 2932102
    ZAJCEWW
    Poziom 15  
    Posty: 193
    Pomógł: 11
    Ocena: 2
    Patrzę że nie tylko NSDongla ale i JAFa muszę już wypier.... bo się nie sprawdzają.
    Ciekawo jak sprawuje się GTI? Używa ktoś tego?
    Szukam czegoś dobrego do BB5.
    Prosiłbym o sugestie innych użytkowników co im najlepiej się sprawdza.
  • #4 2932168
    FranekDolas
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Posty: 4459
    Pomógł: 300
    Ocena: 69
    Griffinteam z GTI się raczkiem wycofuje.MT-BOX na dzisiaj do BB5 jest najlepszy ale lepiej mieć kilka sprzętów pod ręką na wypadek gdyby czegoś nie chciał dygnąć.Np. DCT3 lepiej mi się robi Tornadem z HWK a MT robi ale nie wszystkie.
REKLAMA