Witam.
Mam Nokię 3250 na zmianę softu. Pierwotnie miała soft 3.18. Używam do tego JAFa. Próbowałem wgrać wersję 3.21, pięknie wgrywało się, ale na koniec nie da rady bootować, telefon niestety nie włącza się. Próbowałem wrócić do wersji 3.18 ale niestety taki sam rezultat. Może ktoś się spotkał z taką sytuacją.
Do użytkowników MTBoxa, czy da bez problemów flashuje się nim BB5?
Ewentualnie jaki jest najlepszy sprzęt do flashowania BB5?
Z góry dzięki za pomoc.
Mam Nokię 3250 na zmianę softu. Pierwotnie miała soft 3.18. Używam do tego JAFa. Próbowałem wgrać wersję 3.21, pięknie wgrywało się, ale na koniec nie da rady bootować, telefon niestety nie włącza się. Próbowałem wrócić do wersji 3.18 ale niestety taki sam rezultat. Może ktoś się spotkał z taką sytuacją.
Do użytkowników MTBoxa, czy da bez problemów flashuje się nim BB5?
Ewentualnie jaki jest najlepszy sprzęt do flashowania BB5?
Z góry dzięki za pomoc.