mam 3250 wersja flasha 4.21 wgralem polaka mt-boxem teraz tel sie nie wlacza miga tylko lcd i tyle probowalem flasha hwk phoenixem i to samo wie ktos jak to mozna postawic wgrywalem ta sama wersje flasha co w tel wiec nie stalo sie to po zanizeniu wersji z gory dzieki za pomoc