Witam!
Mam problem odnosnie dysku twardego SATA firmy Seagate na początku w windowsie xp nie wykrywalo mi pelnego 250 Gb tylko 127 wiec edytowalem rejestr i partition magic 8.0 stworzylem dzieki temu 2 partycje. Wszystko bylo by ok gdyby nie fakt ze komputer chodzi mi strasznie wolno sam windows wlacza sie z 10 min a po wlaczeniu wszystko mi strasznie wolno chodzi tzn nawet myszka staje mi w miejscy co kilka sekund, ogladanie filmow jest prawie niemozliwe gdyz wszystko "kraczy". Mam plyte glowna ASUS P4-p800 x wykrywa ona ten dysk noramlnie (widzi 250Gb). Wiec nie wiem w czym problem.


Pilnie prosze o pomoc
Mam problem odnosnie dysku twardego SATA firmy Seagate na początku w windowsie xp nie wykrywalo mi pelnego 250 Gb tylko 127 wiec edytowalem rejestr i partition magic 8.0 stworzylem dzieki temu 2 partycje. Wszystko bylo by ok gdyby nie fakt ze komputer chodzi mi strasznie wolno sam windows wlacza sie z 10 min a po wlaczeniu wszystko mi strasznie wolno chodzi tzn nawet myszka staje mi w miejscy co kilka sekund, ogladanie filmow jest prawie niemozliwe gdyz wszystko "kraczy". Mam plyte glowna ASUS P4-p800 x wykrywa ona ten dysk noramlnie (widzi 250Gb). Wiec nie wiem w czym problem.
Pilnie prosze o pomoc