Witam. "Wykopałem" taki miernik jak na fotce.
Zasilanie na 3 paluszki.
Nie wiem do czego sluza poszczegolne guziki itp.
Nie wiem jak go skalibrowac.
Jak zmierzyc rezystancje?
pozdrawiam
Zasilanie na 3 paluszki.
Nie wiem do czego sluza poszczegolne guziki itp.
Nie wiem jak go skalibrowac.
Jak zmierzyc rezystancje?
pozdrawiam