#1 2945234 23 Sie 2006 17:24 zonkil zonkil Poziom 31 Posty: 2622 Pomógł: 77 Ocena: 346 Autor tematu Post #1 2945234 23 Sie 2006 17:24 Mam taki problem nie wiem con się może dziać ale nie mogę napisać "o z kreską" wszystko inne działa ą, ę, ł wciskam Alt+o i nic co to może być? Promuję tematy: 02.05.2020 Wnętrze lampy RGB Armadillo
#2 2945266 23 Sie 2006 17:30 max_gg max_gg Poziom 26 Posty: 631 Pomógł: 83 Ocena: 26 Pomocny post? (0) Post #2 2945266 23 Sie 2006 17:30 https://www.elektroda.pl/rtvforum/-font-color...wane-pytania-na-tym-forum-font--ytt217889.htm Dlaczego Kolega nie czyta?
#3 2945276 23 Sie 2006 17:33 zonkil zonkil Poziom 31 Posty: 2622 Pomógł: 77 Ocena: 346 Autor tematu Pomocny post? (0) Post #3 2945276 23 Sie 2006 17:33 Prosiłem o pomoc! A nie o rade by szukac bo to nic nie da! Promuję tematy: 02.05.2020 Wnętrze lampy RGB Armadillo
Pomocny post #4 2945281 23 Sie 2006 17:34 Kolobos Kolobos Spec od komputerów Posty: 85165 Pomógł: 17165 Ocena: 10442 Pomocny post? (+1) Pomocny post Post #4 2945281 23 Sie 2006 17:34 Jezeli masz TuneUp to odinstaluj, uzywa on skrotu alt+o.
#5 2945292 23 Sie 2006 17:36 zonkil zonkil Poziom 31 Posty: 2622 Pomógł: 77 Ocena: 346 Autor tematu Pomocny post? (0) Post #5 2945292 23 Sie 2006 17:36 Optymalizator Pamięci wykorzystywał skrót Alt+o do recznego czyszczenia pamięci! Wszystko działa ! Promuję tematy: 02.05.2020 Wnętrze lampy RGB Armadillo