logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Różnice w budowie i materiałach eksploatacyjnych Canon 62-60 vs 60-50

Stef.krak1 31 Sie 2006 17:02 1086 5
REKLAMA
  • #1 2973667
    Stef.krak1
    Poziom 14  
    Posty: 134
    Pomógł: 7
    Czy ktoś może zna różnice w budowie pomiędzy tymi kopiarkami.Chodzi mi szczególnie czy mają takie same części i materiały eksploatacyjne.A jeżeli się różnią to czym.
    pozdrawiam
    Stefan
  • REKLAMA
  • #2 2975185
    gandalf.s
    Specjalista - kserokopiarki
    Posty: 1098
    Pomógł: 44
    Ocena: 25
    Jesli chcesz uzyskac odpowiedz dotyczaca jakiegos problemu to go bardziej sprecyzuj. Tak wynika z regulaminu.
    Wystarczy sprawdzic strone gdzie sie zaopatrujesz w materialy, a uzyskasz wyczerpujaca odpowiedz. Jesli nie znasz to proponuje odwiedzic: www.arbiko.pl
    Nawet wrzucajac w wyszukiwarke typy maszyn - masz odpowiedzi wiec nie bardzo rozumiem problemu. Nie obraz sie ze Ci zwracam uwage ale najpierw sprawdz SM i PC a dopiero pozniej pytaj o konkretne problemy dotyczace ktorejs z tych maszyn. Pytanie dla samego pytania :D
    Kazdy kto odwiedza forum stara sie pomoc drugiej osobie kosztem swojego czasu. Szanuj czas innych.

    Pozdrawiam
  • REKLAMA
  • #3 2977828
    Stef.krak1
    Poziom 14  
    Posty: 134
    Pomógł: 7
    OK, precyzuję. Mam kilka kopiarek 60-50 i chciałbym się dowiedzieć czy mają kompatybilne z 62-60 np.zespoły bębna, wywoływaczki, piece, RDF itd.
    Chodzi o możliwośc podmian.
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #4 2981055
    rys57
    Moderator
    Posty: 5821
    Pomógł: 212
    Ocena: 436
    Podmieniać można chyba wszystko oprócz sorterów. Do 6050 (najstarszej) był E-1 do 6251 i 6260 - E2 i E3. Rożne jest też mocowanie (wsypywanie) toneru ale proszek jest ten sam. Nie analizowałem SM i PC. Być może różnic znajdziesz więcej. R.
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #5 2984864
    qubek999
    Poziom 13  
    Posty: 141
    Pomógł: 5
    Ocena: 2
    Canon NP 6050/6251 mają inne wałki teflonowe i gumowe inne zebatki napedzające (na pasku) od 6260 .6050/6251 mają plastikowe a 6260 ma metalowe.
    sortery od 6050 pasują do 6260 (model E1)
    Lampy tez są inne.(fabrycznie, ale mozna coś kombinować,)
    oczywiście inne DC.
  • #6 2987054
    Stef.krak1
    Poziom 14  
    Posty: 134
    Pomógł: 7
    Dzięki, o to mi własnie chodziło.
REKLAMA