Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Whirlpool awm 6091- z programatorem

luisitto 31 Sie 2006 23:48 2454 4
  • #1 31 Sie 2006 23:48
    luisitto
    Poziom 10  

Byłem szczęśliwym posiadaczem pralki whirlpool awm 6091 przez 2 lata oczywiście skończyła się gwarancja i znając moje szczęście pralka popsuła się, a odbywało się to tak. Na początku oddawała dziwne odgłosy jak by buczało. następnie przestała chodzić tylko świecił się wskaźnik temperatury. Następnie padła całkiem i nawet nic nie reaguje. Po włączeniu nie odzywa się choć prąd dochodzi do włacznika jak i programatora. Po jakimś czasie odwiedził mnie serwisanta i ten w mgnieniu oka stwierdził że to programator.(kasując oczywiście 50zł za wizyte) Stwierdził że programator do tego modelu to wydatek 500zł. Po jego wizycie stwierdziłem że uruchomie jeszcze raz pralkę. usłyszałem lekki trzask i dymek:D unoszący się z programatora. Czy jest sens robić ten obiekt westchnień kobiet czy dać sobie spokój, ołożyć drugie tyle i kupić prostrzą praleczkę. oto moje dylematy. Glównie chodzi mi o ceny ewentualnie gdzie mogę kupić taki programator oczywiście pomijając serwis.

0 4
  • #2 01 Wrz 2006 11:35
    112828
    Użytkownik usunął konto  
  • #3 01 Wrz 2006 15:09
    luisitto
    Poziom 10  

jeszcze jedno pytanie czy ktoś może ma schemat tego programatora. pozdrawiam

0
  • #4 01 Wrz 2006 17:13
    zayzayer
    Specjalista AGD

Czegoś takiego nikt nie ma. A naprawę tej pralki należy zacząć tak jak napisał Bleble od usunięcia przyczyny wyhajcowania modułu.

0
  • #5 01 Wrz 2006 18:23
    eeban
    Specjalista AGD

500pln i dalej niewypał wdomu

1