Mam taki problem jak w temacie. Wkładam kasetę i nie chce jej pobrać. Słychać, że coś chodzi ale łapie tylko troszkę i wyrzuca. Nie raz jest tak, że jak wciągnie kasetę potem wyrzuca ale nie do końca i na wyświetlaczu pojawia się F06 i trzeba go z powrotem wyłączyć.