Może ktoś mógłby mi pomóc naprawić taki prostownik. Pożyczyłem znajomemu pobył u niego z rok i wrócił zepsuty. Transformator i diody są
wporządku tylko tam jest elektronika i coś w niej wysiadło i nie ładuje.
Może ktoś ma jakiś schemat tego prostownika albo coś wie na ten temat.
wporządku tylko tam jest elektronika i coś w niej wysiadło i nie ładuje.
Może ktoś ma jakiś schemat tego prostownika albo coś wie na ten temat.