Witam.
Kolega poprosił bym zajrzał mu do telewizora z odtwarzaczem FUNAI.
Jest to sprzęt sprzężony ze sobą.
Magnetowid nie chce przyjąć taśmy.
Wchodzi do połowy i w momencie kiedy powinien ją zassać, nic się nie dzieje.
Po załączeniu natomiast słychać jak przez chwilę pracują rolki i sprzęt się wyłącza.
Nie da się nawet korzystać z telewizora.
Co można na to poradzić.
Podpowiedzcie, proszę co poradzić.
A może da się jakoś wypiąć to wideo z obiegu, tak aby telewizor działął ?
Pozdrawiam.
Kolega poprosił bym zajrzał mu do telewizora z odtwarzaczem FUNAI.
Jest to sprzęt sprzężony ze sobą.
Magnetowid nie chce przyjąć taśmy.
Wchodzi do połowy i w momencie kiedy powinien ją zassać, nic się nie dzieje.
Po załączeniu natomiast słychać jak przez chwilę pracują rolki i sprzęt się wyłącza.
Nie da się nawet korzystać z telewizora.
Co można na to poradzić.
Podpowiedzcie, proszę co poradzić.
A może da się jakoś wypiąć to wideo z obiegu, tak aby telewizor działął ?
Pozdrawiam.