Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wieża philips c355 znikajacy dzwiek

wodes 04 Wrz 2006 18:39 1177 4
  • #1 04 Wrz 2006 18:39
    wodes
    Poziom 10  

Witam mam wieze philips C355 i mam z nia problem. Ogólnie wszystko jest oki ale jak podgłosze to znika mi głos a jak gra cicho to wszystko jest oki.Moze ktoś mial podobny problem?czekam na sugestie pozdrawiam

0 4
  • #2 05 Wrz 2006 11:39
    sylwana-el
    Poziom 23  

Podaj typ końcówek ( scalaki czy tranzystory) : spróbuj wysterować z palca - czy steruje się końcówka. Stwierdzisz czy uszkodzone są końcówki
    czy przedwzmaki- krok bliżej do usterki.

0
  • #3 06 Wrz 2006 21:21
    wodes
    Poziom 10  

Są dwa uklady scalone i dwa tranzystory a moze sa uszkodzone uklady zabezpieczajace?Moze gdybym zamontowal jakis wentylator to moze by problem zniknal? czekam na jakies pomysly....

0
  • #4 07 Wrz 2006 08:43
    sylwana-el
    Poziom 23  

Szanowny kolego - ja pytam o typy scalaków , lub tranzystorów w stopniach końcowych.Prosze odpowiedziec na pytanie; 1)czy końcówki da się wysterować dotykając palcem do ich wejścia?
    2) czy są na nich zasilania ?
    3) jakie napięcie jest na wyściach stopni mocy bez wysterowania ?
    4) czy ten wzmacniacz posiada zabezpieczenie przeciążeniowe ( czy po załączeniu stuka przekażnik)
    Pozdrawiam.

0
  • #5 26 Gru 2006 13:14
    wodes
    Poziom 10  

Witam po dlugiej przerwie przepraszam ale mialem wyjazd za granice.Problem rozwiazalem nastepujacy sposob.Zalozylem wentylator na radiator i problem ustapil.dziekuje za uwage i przepraszam za klopot.
    Pozdrawiam wszystkich i zycze szczeliwego nowego roku!!!

0