Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Przeróbka lusterek

AROSA 07 Wrz 2006 10:40 1506 5
  • #1 07 Wrz 2006 10:40
    AROSA
    Poziom 15  

Witam
    Mam taki problem chcę przerobić lusterka typu M3 zakupione na Allegro z manualnym ustawianiem na elektryczne czy to możliwe a jesli tak to jak podłączyć silniczki lusterek z joystickiem sterującym (jakiś schemat)
    Pozdrawiam

• #2 07 Wrz 2006 21:53
    Tomasz008
    Poziom 19  

ile wychodzi przewodów z elektrycznych lusterek?? przerabialem przy mitsubishi eclipse. może cos poradzimy

• #3 08 Wrz 2006 11:10
    AROSA
    Poziom 15  

Z lusterek wychodzą 4 przewody

• #4 08 Wrz 2006 19:55
    Tomasz008
    Poziom 19  

spróbuj jeszcze rozrysować joystick sterujący. chodzi dokładniej o wyprowadzenia. ile jest tych wyprowadzeń. jeżeli są 4 tyle ile kabli wychodzi z silników, to prawie jesteśmy w domu

• #5 10 Wrz 2006 18:18
    AROSA
    Poziom 15  

Sorry sprawdziłem dwa przewody są zmostkowane więc teoretycznie są trzy a joystcka jeszcze nie mam ale prawdopodobnie będzie pochodził z VW Polo
    ja te lusterka przerabiam z manualnych (pierwszy post)

• #6 11 Wrz 2006 22:05
    Tomasz008
    Poziom 19  

jeżeli z lusterek wychodzą 3 przewody to joystick musi byc przystosowany oczywiście do tego. można to bez problemu połączyć. zacznij od rozebrania tego joysticka i popatrzenia gdzie mozna podłączyc zasilanie. potem wepnij przewody od luterek. konbinacją napięć zajmie się juz joystick. dołączam schemat połączenia takich lusterek tyle że od mitsubishi eclipse. może się przyda. powodzonka

TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo