Zaczęło się od problemów z wypompowywaniem wody - moja żona włożyła ( zdolniacha) filtr do góry nogami.Z tym poradziłem sobie szybko.Pralka wypompowuje wodę, pobiera, programator chodzi, brzęczy ale nie włącza silnika,poza jednym momentem kiedy zaczął obracać bęben.Jednak po przestawieniu programatora więcej się nie włączył.Proszę o szczegółową pomoc-jak dla laika.Udało mi się już kilka napraw tej pralki,zmywarki ale generalnie lepiej sobie radzę z samochodami bądź roślinami.Będę wdzięczny jeśli ktoś zada sobie trochę trudu i pomoże (uchroni przed większymi kłopotami).