Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

VW Vento 1,9TD 1992r. Nie grzeją świece żarowe

08 Sep 2006 18:22 4380 6
  • Level 14  
    VW Vento 1,9 TD 1992. , nie grzeją świece żarowe nie ma napięcia na świecach , bezpieczniki ok przekaźnik ok , czujnik temperatury ok , podczas próbowania zapalenia auta nie idzie prąd na elektrozawór w pompie wtryskowej. Co to może być? Pozatym jak wączam zapłon to nie świeci lampka świec żarowych.
  • Level 19  
    uszkodzony sterownik świec żarowych. mozna naprawić. zeby być pewnym należałoby sprawdzić inaczej. ominąć komputer i zmostkować dwa grube kable w tym sterowniku. jeden zasilający a drugi wyjście na świece żarowe. jeżeli swiece pójda to raczej sterownik. prawdopodobnie odpowiedzialny jest on tez na podawanie napięcia na elektrozawór w pompie wtryskowej
  • User removed account  
  • Level 19  
    dlatego nie byłem pewnien czy to sterownik świec. kolego elektrit bądź łaskaw i podpowiedz mi..........jeżeli nie sterownik to pozostaje stacyjka bo przecieź musi cały czas podawać napięcie
  • User removed account  
  • Level 19  
    hehe co do tego zapominania masz racje.miałem kiedyś w naprawie BMW starej serii7. facet nie jeździł nim podan 3 miechy i zapomniał że ma zabezpieczenie na cewce rozrusznika. musiałem mu o tym przypomnieć
  • Level 14  
    elektrit - sprawdze jutro kostke stacyjki jak coś to dam znać , pozdrawiam