logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Podłączenie kabla do Nokia 3310 - szukam schematu wtyczki lub oferty sprzedaży

ozzman 03 Lip 2003 22:37 1163 8
REKLAMA
  • #1 274673
    ozzman
    Poziom 26  
    Posty: 1099
    Pomógł: 43
    Ocena: 42
    Gdize podpias kabel do n3310, ma ktos obrazek wtyczki do telefonu, albokabel do sprzedania??
  • REKLAMA
  • #2 274680
    outsajder
    Poziom 11  
    Posty: 31
    zobacz sobie na allegro znajdziesz tam oferty sprzedarzy oraz zdjecia wtyczek!!!
  • #3 276374
    jerry77
    Poziom 26  
    Posty: 1063
    Pomógł: 18
    Ocena: 31
    Jak wyjmiesz baterję, to zobaczysz otwór z czterema złotymi kółeczkami. Tam właśnie podpina się kabel.
  • REKLAMA
  • #4 276394
    olcha0098
    Poziom 28  
    Posty: 1511
    Pomógł: 22
    Ocena: 57
    Ozzman napisał:
    Gdize podpias kabel do n3310, ma ktos obrazek wtyczki do telefonu, albokabel do sprzedania??


    Moge ci sprzedać MBUSA i Dejana do wszystkich nokii DCT3.
  • REKLAMA
  • #5 276398
    grzechugd
    Poziom 21  
    Posty: 574
    Pomógł: 23
    Ocena: 9
    Musisz szukać pod baterią.

    Do podłączenia potrzebny ci specjalny kanektorek.
    Załączniki:
    • Podłączenie kabla do Nokia 3310 - szukam schematu wtyczki lub oferty sprzedaży 3310pinouts.jpg (22.21 KB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
  • REKLAMA
  • #6 276655
    lprzyjemski
    Poziom 12  
    Posty: 20
    Sprawdz na stronie http://sklep.promaco.pl. Akcesoria telefoniczne wraz ze zdjeciami. Ten kabelek podpina sie zamiast baterii.
  • #7 276720
    olcha0098
    Poziom 28  
    Posty: 1511
    Pomógł: 22
    Ocena: 57
    lprzyjemski napisał:
    Sprawdz na stronie http://sklep.promaco.pl. Akcesoria telefoniczne wraz ze zdjeciami. Ten kabelek podpina sie zamiast baterii.


    No zamiast baterii to się nie podpina !!! Tylko pod baterie się wpina kabel jak już.
  • #8 276760
    osokin
    Poziom 15  
    Posty: 166
    Pomógł: 5
    Ocena: 21
    Podstawowe pytanie - do czego ma Ci słuzyć ten kabelek?
  • #9 276761
    osokin
    Poziom 15  
    Posty: 166
    Pomógł: 5
    Ocena: 21
    bo zejeli chcesz do simlocka lub do wgrania logo to wystarczy ci M-bus (na allegro za grosze mozna kupic nieoplaca sie samemu robic) natomiast jezeli chcesz go do flashowania to musisz miec dejana - moge ci go sprzedac jak chcesz?

Podsumowanie tematu

✨ Podłączenie kabla do telefonu Nokia 3310 odbywa się pod baterią, gdzie znajduje się otwór z czterema złotymi stykami. Do prawidłowego podłączenia potrzebny jest specjalny konektor. Kabel M-Bus jest najczęściej używany do operacji takich jak zdjęcie simlocka czy wgrywanie logo i jest dostępny na aukcjach internetowych, np. Allegro. Do bardziej zaawansowanego flashowania wymaga się kabla Dejana, który również można nabyć na rynku. Niektóre źródła sugerują, że kabel podpina się zamiast baterii, jednak poprawna metoda to podłączenie pod styki pod baterią. Dodatkowe zdjęcia i oferty sprzedaży kabli można znaleźć na stronach z akcesoriami telefonicznymi, np. sklep.promaco.pl.
Wygenerowane przez model językowy.
REKLAMA