witam ! chciałem zapytac o jedna rzecz a dokładnie o podłaczenie pomarańczowego kabelka do zasilania. wydaje mi sie ze powinien byc podłaczony pod sterowanie anteny.ale ... nie jest podłaczony i wzmacniacz włacza sie przy właczeniu radia ... można to tak zostawić ? czy ten pomarańcz powinien byc podłaczony pozdrawiam !