witam mam problemik z tym telefonem chodzi konkretnie o simloka
czy jest gdzies dostepny program jest to nowosc na rynku polskim i wiem ze sa klopoty ale moze jednak
czy jest gdzies dostepny program jest to nowosc na rynku polskim i wiem ze sa klopoty ale moze jednak