witam... sprawa jest nastepujaca... jest w budynku instalacja 3-fazowa + ZERO (bez PE)... zamontowalem roznicowke, i dokonalem rozdzialu ZERA przed roznicowka, ale chcialbym wykonac UZIEMIENIE... slyszalem ze mozna zakopac BĘBEN z pralki automatycznej (ocynkowany) na glebokosc okolo 75 cm i pociagnac drut i dolaczyc go do zacisku PE i w ten sposob wykonac mozna UZIEMIENIE... teraz pytanie do szanownych kolegow: czy to jest dobry sposob?? i w jaki sposob polaczyc ten druz ztym bebnem?? jaki powinien miec przekrój?? czy wystarczy 2,5 mm2.... prosze o porady...