TV miał tylko fonie.Po wymianie kondesatorów po pierwotnej i wtórnej stronie oraz TDA8143 i kondesatorów przy nim ruszyło wysokie. Problem polega na tym ,że na ekranie jest obraz "trapez".Zamówiłem jeszcze TDA8350Q do wymiany ale jest jeszcze przegrzany R708 na mierniku pokazuje wartość około 1,5kΩ.Pozostałe elementy w korekckji są O.K.Nie mam schematu i nie wiem jaka jest faktyczna wartość tego opornika i jeszcze jedno jakie jest zasilanie wysokiego napięcia bo ustawione jest 147V na przetwornicy".Płyta PB-310/1.