Witam!
Czy po odłączeniu sygnału wejściowego, i odpięciu głośnika, ale po uprzednim podłączeniu zasilania na wyjściach głośnikowych pojawia się jakieś napięcie?
Jeśli napięcie nie występuje (albo jest niskie 50mV) To spróbuj podłączyć głośnik i poruszać (pokręcić potencjometrami) od wzmocnienia i barwy. Jeśli w głośniku nic nie szumi, brumi, trzeszczy to możemy przejść do następnego kroku. Podłącz jakieś źródło sygnału (discman, walkman, CD plater, Mp3 player, jakiś tuner… rozpisałem się

).
A i jeszcze jednasprawa. Jak zasilasz ten wzmacniacz? Tylko proszę w miarę dokładnie…
Pozdrawiam
RFX.