Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

LO GAS instalacja gazowa. Szukam schematu połączeń komputera.

24 Wrz 2006 17:04 6477 10
  • Poziom 20  
    Poszukuje schematu połaczeń komputera gazowego LO GAS FLASH.
  • Poziom 20  
    Dzięki , ale byłem już na tej stronie i manuali nie da się sciagnac , soft jest mi nie potrzebny bo mam oryginał.:(
  • Poziom 13  
    potrzebujesz instrukcje obsługi czy szchemat podłączenia?? z tego co gdzieś kiedyś czytałem to ponoć FLASH jest kompatybilny z BINGO .
    na allegro widziałem że ktoś handluje LO GAS FLASH może byłby uprzejmy przesłać jakieś informacje.
  • Poziom 20  
    jesli widziałeś ostatnio na allegro , to zapewne to byla moja aukcja, pozatym nie widziałem i nie spotkałem gdzie indzie.
    Soft jest kompatybilny od autronica i elektronika jest zasadniczo"podobna" , ale jeśli chodzi o kolory przewodów do podłaczenia to wogóle nie jest kompatybline z czymkolwiek , no chyba że elektronika której nie znam , ale napewno nie Autronic i Bingo KME.

Reasumują nie wiem który kolor do czego.czyli szukam schemtu.......
  • Poziom 13  
    hmm ja wdzialem aukcje z nowym nieużywanym sprzętem!!
  • Poziom 13  
    xwaldek1 napisał:
    Poszukuje schematu połaczeń komputera gazowego LO GAS FLASH.

Napisz do firmy (z ich strony www), mi przyslali schemat 02.
  • Poziom 20  
    Witam.

Może z uprzejmości poczestujesz mnie swoim zasobem któy otrzymałeś od Nich , porównam ze swoim , moze kolory bedą podobne.
  • Pomocny post
    Poziom 13  
    Schemat (02) jest na www.elektroda.pl w dziale download samochody. Jest to cos innego niz pozostale. flash with push button. kolory: czerwono-czarny => +12V key, zolto-zielony => masa, niebieski => wiadomo LPG, czarny => lambda in, zolty => ECU, brazowy => RPM, rozowy => TPS, bialy i zielony => sensor rezerwy.
  • Poziom 20  
    ....dziękować, dziękować , dziękować....jesteś Wielki :)

Zamykam temat
    Pozdrawiam.