Oto kolorystyka kabelkow:
Sterownik STAG2-W:biały
niebieski
żołty
czerwony
czarny
brazowy
Komputerek LOV"ECO"438046: niebieski
fioletowy
biały
żołty
czerwony
brazowy
zielony
biały
czerwony
Te 4 ostatnie,czyli czerwony,biały,zielony i brazowy leca do silniczka krokowego gazu.
Pozatym w instalacji sa jeszcze 2 przekazniki,z ktorych wychodza nastepujace kabelki:
przek.1 - 30-żołty
87a-żołty
85-niebieski
86-czarny
przek.2 - 30-rożowy
87-szary
85-czarny
86-czerwony
Od czego sa te 2 przekazniki i czy ma znaczenie,na jakie styki na cewke tych przekaznikow przychodzi masa?Bo w jednym jest na 85,a w drugim na 86(tak przypuszczam,ze to jest masa,poniewaz kolor kabelkow jest czarny) i czy kabelek żołty w przekazniku 1 nie powinien byc nie na styku 87a,tylko na styku 87,tak jak w przek.2?
Dodam,ze ta instalacja gazowa jest zamontowana w Polonezie Plusie z jednopunktem Boscha.