logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Sharp 7700. Został jeden kabelek. Od czego on jest?

Hansol2_pl 25 Wrz 2006 10:19 2002 4
REKLAMA
  • #1 3054504
    Hansol2_pl
    Poziom 20  
    Posty: 503
    Pomógł: 10
    Ocena: 10
    Kupilem na gieldzie taki oto wzmacniacz Sharp system-7700.
    Moje pytanie jest takie doszlem juz jak to uruchomic tzn gdzie podac 12V ale zostal jeszcze jeden kabelek.
    Od czego on jest??
    Na kolejnym zdjeciu jest cos takiego które jest w srodku moze mi ktos powiedziec co to jest? Ciekawosc mnie meczy :)
    Załączniki:
    • Zdjęcie(14).jpg (30.79 KB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
    • Zdjęcie(03).jpg (24.48 KB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
    • Zdjęcie(05).jpg (28.61 KB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
  • REKLAMA
  • #2 3055428
    micho a
    Poziom 35  
    Posty: 3344
    Pomógł: 183
    Ocena: 138
    to ma 2x150/8 na badziewiastym STK gra o kant 4 liter..........

    musisz poeksperymentować z tych 3 kabli jeden jest masa jeden +12v to steruje przekażnikiem więc pewnie z 40 mA pobiera

    masa jest chyba nawet połaczona z obudową więc łatwo dojśc :D
  • REKLAMA
  • #3 3056221
    Hansol2_pl
    Poziom 20  
    Posty: 503
    Pomógł: 10
    Ocena: 10
    W sumie kupilem to za 75 zl a nie tak jak na allegro 250zl gra to nawet nawet zreszta ja tego nie bede katowal. Zlaczylem przekaznik i dalem wylaczniczek z tylu obudowy a te kabelki wywaliłem.
    Wiesz moze co to jest na pierwszych zdjeciach??
  • REKLAMA
  • #4 3056729
    micho a
    Poziom 35  
    Posty: 3344
    Pomógł: 183
    Ocena: 138
    za 75 zł to sie super opłacało :D

    to wygląda na wielki rezystor ceramiczny ale co to jest to nie wiem :D:D

    szkoda zę wcześniej sie nie zgłosiłeś miałem tego sharpa jakiś czas a teraz już od 1,5 roku nie mam i nie pamiętam do czego to było :D
  • #5 3056874
    Hansol2_pl
    Poziom 20  
    Posty: 503
    Pomógł: 10
    Ocena: 10
    Kolega co sprzedawal chcial najpierw 160zl i zeszedl do 75zl hehe ja to mam dar przekonywania prawda? :) widzialem po srubkach ze nie byly nawet tykane dlatego to wziolem. nie walilo z niego jakas spalenizna i widzialem ze bylo wszystko w srodku pod oslona okolo 3cm kurzu no serio 3cm jak rozkrecilem dzisiaj i dmuchlem powietrzem ze sprezarki to w garazu nie dalo sie wysiedziec. teraz jest wszystko czyste i w wolnej chwili pojade do brata z nia i przetestuje na kolumienkach Tonsil. W jednej paczce jest GDN30/60 i 35/xx oraz GDWT I sa takie dwie paczki 8Ω. Nawet ladnie to dawalo pod Eltronem 100. Ja w domu mam kolumienke z glosniczkiem GDN30/100/7 i dotego piezo alpierda a napedzalem to Eltronem 30 :) Przesiadka z niego na tego Sharpa to duzy skok :)
REKLAMA