Kupilem na gieldzie taki oto wzmacniacz Sharp system-7700.
Moje pytanie jest takie doszlem juz jak to uruchomic tzn gdzie podac 12V ale zostal jeszcze jeden kabelek.
Od czego on jest??
Na kolejnym zdjeciu jest cos takiego które jest w srodku moze mi ktos powiedziec co to jest? Ciekawosc mnie meczy
Moje pytanie jest takie doszlem juz jak to uruchomic tzn gdzie podac 12V ale zostal jeszcze jeden kabelek.
Od czego on jest??
Na kolejnym zdjeciu jest cos takiego które jest w srodku moze mi ktos powiedziec co to jest? Ciekawosc mnie meczy