Witam. Mam taki problem: scrool w mojej myszce przy kręceniu zarówno w dół jak i w górę przewija strony w Operze tylko w dół, w Mozilli oraz reszcie programów (np. Word) nie działa w ogóle a w Foobarze działa poprawnie. Wyklucza to chyba winę sprzętu. Wcześniej (bo działo mi sie to kilka razy) pomagała próba przeinstalowania sterownika (próba, bo nigdy mi sie nie udało go przeistalować) ale teraz nic nie skutkuje. Jestem zupełnie zielony jeśli chodzi o komputer więc proszę POMÓŻCIE.