Witam!
Wpadł mi do głowy szatański pomysł, ale prace nad jego wykonaniem stanęły w jednym punkcie - potrzebuję jakiś układ dzięki któremu będe mógł tak przetorzyć sygnał z generatora -prostokąt 50Hz- na sinus 50Hz. Ma ktoś jakiś pomysł jak z prostokąta zrobić suinus? ps. generator mam już wykonany.
Wpadł mi do głowy szatański pomysł, ale prace nad jego wykonaniem stanęły w jednym punkcie - potrzebuję jakiś układ dzięki któremu będe mógł tak przetorzyć sygnał z generatora -prostokąt 50Hz- na sinus 50Hz. Ma ktoś jakiś pomysł jak z prostokąta zrobić suinus? ps. generator mam już wykonany.